Türkiye’nin dört bir yanında var olan okullar her geçen gün artış gösteren kalabalık için yeterli olmayabiliyor. Özellikle tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde, çocukların daha iyi şartlarda ve risksiz bir şekilde eğitim görmesi öncelikler arasında ilk sırada yer alıyor. Bu nedenle küçük şehir, büyükşehir fark etmeksizin her alanda yeni okullar ve sınıflar oluşturuluyor. Artan maliyetler nedeni ile yapım süreçleri sekteye uğrayan bu yapılar için en uygun olan yapılar prefabrik yapılardır. Aynı zamanda müstakil bir yapıda olan prefabrik sınıf, her noktaya kolaylıkla kurulabilmesi açısından istenilen tüm noktalar için tercih edebilirsiniz.

 

Prefabrik sınıf, çeşitli köy, kasaba, küçük şehirler, mahalle araları gibi arazi noktalarında kullanılabilecek şekilde tasarlanıyor. Her bölgeye uygun olarak tasarlanan bu prefabrikler herkesin ihtiyacına göre oluşturuluyor. Sizler dilerseniz metrekare bakımından ister büyük, isterseniz de orta boyuta sahip olan bir sınıf yaptırabilirsiniz. Karmod prefabrik sınıflar, sürekli büyüyen ve değişen nüfus için acil bir eğitim çözümü sunar. Uygun fiyatlı prefabrik derslik ve sınıf yapılarında liderdir

 

Prefabrik Sınıflar Modelleri Nelerdir?

Prefabrikler, uygun fiyatlı, hızlı teslimat ve her detayının özenle hazırlanması nedeni ile klasik betonarme yapılara göre sıklıkla tercih ediliyor. Her geçen gün kurum ve kuruluşlar tarafından tercih edilen prefabrikler herkesin ihtiyacına yönelik olarak birbirinden farklı modelleri ile satışa sunuluyor. Prefabrik sınıf modelleri arasında en çok tercih edilen model tek katlı modellerdir. İç kısmı geniş ve kullanışlı olarak tasarlanan bu sınıflar yaklaşık 308 metrekareye sahiptir. Sizler dilerseniz daha küçük ya da büyük metrekareye sahip modelleri tercih edebilirsiniz. İç dizayn kısmı bir proje haline getirilen bu prefabriklerde eklemek istediğiniz herhangi bir detay var ise ekleyebilme şansınız vardır. Aynı zamanda prefabrik yapı içerisinde kaç sınıf olacağını da bölgenize göre yaptırarak maliyetinizi daha da azaltabilirsiniz.

 

Prefabrik sınıf ve derslik yapıları depreme dayanıklı malzemelerden oluşturulmakla birlikte deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanıyor. Müstakil bir yapısı olmasından dolayı çocuklar için herhangi bir tehlike oluşturmuyor ve doğa ile iç içe olmalarına olanak sağlıyor. Sizler de çocukların en iyi şartlarda eğitim görmesini isterseniz hızlı bir şekilde dizayn edilen prefabrik sınıfları yaptırabilirsiniz.

 

Prefabrik Sınıflar İstenilen Her Alana Kurulum Yapılabiliyor

Prefabrik sınıflar sağlamış olduğu birçok avantaj ve faydalar nedeni ile kurumsal ve bireysel kişiler için büyük bir önem arz ediyor. Nakliye işlemleri başta olmak üzere, tüm kurulum aşamaları alanında uzman kişiler aracılığı ile yapılıyor. Profesyonel ekip ve ekipmanlar ile kusursuz olarak oluşturulan bu yapıları ihtiyacınıza uygun olarak yaptırabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail