87 m2 3+1 Prefabrik Ev Model: Yedirenk

Prefabrik Ev Sahibinden

Prefabrik sektörünün her geçen gün yankı uyandırması ev satın almak isteyen kişileri harekete geçiriyor. Uygun fiyatlı, güvenilir ve kaliteli tasarımları ile uzun yıllar kullanıma uygun bir eve sahip olmak isteyen kişiler prefabrik evleri araştırarak tercih ediyor. Türkiye’nin dört bir noktasında konumlandırılan prefabrik evler her detayı ile kusursuz bir tasarım haline geliyor. Gerek planlı ve programlı üretimi, gerek hızlı kurulumları ve gerekse de öne çıkan detayları ile ev satın almak isteyen kişilere avantaj sağlıyor. Prefabrik ev sahibinden, klasik betonarme yapılar ile kıyaslandığında üretim aşamasından, fiyat politikasına kadar her noktası farklıdır. Klasik betonarme evler ve binalar yaklaşık olarak 1 ila 1,5 yılı aşkın süre zarfında teslim edilir. Bu esnada sizler kira ödemeye devam edersiniz. Aynı zamanda ev içerisinde ekstra talep ettiğiniz detaylar, yer ve zemin döşemesi, tesisat değişikliği gibi tüm detayların maliyetleri tamamen sizlere aittir. Prefabrik sektörünün bu deli ön planda olmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi tüm iç ve dış dizaynının tamamı sizlere hazır olarak teslim edilmesidir. Bu işlemler için sizlerden ekstra herhangi bir ücret talep edilmez. Hayallerinizde ki eve hem daha kısa süre de hem de daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

 

Prefabrik ev sahibinden modelleri genel olarak müstakil bir tarzda üretilir. Özellikle villa tarzında bir eve sahip olmak isterseniz prefabrik villa seçeneklerini değerlendirerek arsanızın istediğiniz noktasına konumlandırabilirsiniz. Görsel olarak modern ve şık detaylara hakim olan prefabrik evler her türlü hava şartına uygun olarak üretilir. Böylelikle yaptırmış olduğunuz prefabrik evi 4 mevsim kullanabilme şansınız bulunuyor. Deprem yönetmeliğine uygun olarak da üretilen bu yapılar her bölgeye de kolaylıkla uyum sağlıyor.

 

Prefabrik Ev Kısa Sürede Teslim Ediliyor

Bir günden kısa sürede inşa edebileceğiniz, hızlı kurulum ve montajını yaptırabileceğiniz sahibinden satılık prefabrik evler en ucuz ve en kaliteli malzemelerden inşa ediyoruz. Prefabrik evlerin teslimat süreçleri yaklaşık olarak 10 iş günüdür. Tercih ettiğiniz hazır modeller de 1 iş gününde istediğiniz alanlara kurulum yapılabiliyor. Sizler de bu avantajlardan yararlanarak şık ve modern bir eve sahip olabilirsiniz.

 

Prefabrik Ev Fiyatları 

Prefabrik ev villa sahibinden satılık fiyatları oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Tercih ettiğiniz modele ve ebata göre değişkenlik gösteren bu ev fiyatları her bütçeye hitap eder. Hem tarz hem de kullanışlı yapısı ile mükemmel bir tasarım olan prefabrik ev sahibinden seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 


Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.
 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail