95 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: Datça

Prefabrik Ev İçi

Her detayı ile sizlere hazır olarak teslim edilen bir ev satın almaya ne dersiniz? Hem ucuz fiyatlı, hem kaliteli, hem de modern mimari yapıya sahip bu prefabrik evler son dönemlerin en çok satış yapılan projeleri arasında yerini alıyor. Ev satın almak isteyen kişiler klasik betonarme ev seçenekleri yerine prefabrik sektörüne yöneliyor. Prefabrik sektörüne olan talep bu denli artması nedeni ile birçok noktada prefabrik evlere rastlamayı mümkün kılıyor. Türkiye’nin hemen hemen her noktasında kullanılan prefabrik evler özel üretim tesislerinde özenle hazırlanıyor. Alanında uzman kişiler sizlere özel olarak hazırlanan prefabrik evlerin iç dizayn kısmını da kurulum esnasında ayarlayarak montajlama işlemini yapıyor. Prefabrik ev yapımında kullanılan programlarda ev içerisine eklenecek tüm detaylar tek tek çiziliyor ve sizlerin onayına sunuluyor. Tamamen proje bazlı üretilen bu prefabrik evler şehrin mimari yapısı göz önünde bulundurularak üretiliyor. Prefabrik ev yapımında kullanılan malzemeler kaliteli malzemelerden oluşuyor olup depreme karşı da dayanıklıdır. Dışarıdan gelen darbelere karşı da korunaklı olarak üretilen bu müstakil yapılar ısı yalıtımlı özelliği ile de yaz kış rahat, konforlu bir şekilde yaşamanıza imkan sunar. Özellikle kış aylarında evin içerisi sıcak olmasından dolayı ekonomik yönden de sizlere fayda sağlar. Sizler de prefabrik ev içi ayarlamaları ile kendinize ait bir ev satın almak isterseniz prefabrik evleri tercih edebilirsiniz.

 

Prefabrik Evler Size Konforlu Bir Yaşam Sunuyor

Karmod Datça prefabrik ev içi dekorasyon modeliyle sempatik tasarımı, konforu ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren özellikleri sayesinde bu ev gönlünüze taht kurmayı başarıyor. Prefabrik ev içi dekorasyon ayarlamaları mimarlar aracılığı ve sizlerin isteğinize uygun şekilde ayarlanıyor. Prefabrik evlerin en önemli avantajlarından bir tanesi ev içerisinde kolon ve kiriş gibi detayların bulunmamasıdır. Bu detayların olmaması ev içerisinde ki her alanın aktif olarak kullanılmasını sağlıyor. İstediğiniz her tasarımı rahatlıkla yaptırabileceğiniz bu evler klasik yapılardan oldukça farklı şekilde dizayn ediliyor. İster tamamen cam kaplamalı, isterseniz de farklı renklere ait dış tasarım yaptırarak prefabrik ev içi detaylarında da belirlediğiniz fayans, yer döşeme kullanabilirsiniz. Prefabrik evler ile artık hayalleriniz bir adım daha yakın.

 

Prefabrik Ev Modelleri Geliştiriliyor

Prefabrik sektörünün bu denli gelişim kaydetmesi nedeni ile herkesin ihtiyacına uygun yeni ev modelleri oluşturuluyor. Bu ev modelleri büyük ve küçük ebatlara uyarlanarak istediğiniz şekilde dizayn edilebiliyor. Sizler de bu avantajlardan yararlanarak istediğiniz evi satın alabilirsiniz.


Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.
 

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail