51 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: İznik

Prefabrik Ev Dublex

Karmod modüler yapı ayrıca her tarzda ve farklı boyutlarda çok geniş ailelerin yaşayacağı dubleks, tripleks prefabrik ev ve binalar tasarlar inşa eder. Özellikle evlerin büyük olmasını isteyen insanlar ve kalabalık aileler için uygun olan ev modelleri arasında yer alan dublex evler prefabrik ev seçenekleri arasında da en çok tercih edilen evler arasında ilk sırada yer alıyor. Büyükşehirlerde meydana gelen göç dalgaları konut problemlerinin oluşmasına neden oldu. Özellikle dublex ev fiyatları değerinden 3 kat daha yüksek fiyatlara satışa sunuluyor. Ancak prefabrik sektöründe inşa edilen dublex evler, hem kaliteli hem de uygun fiyatlarda satışa sunuluyor.

 

Klasik betonarme yapılarda meydana gelen fiyat artışları, teslimat sürelerinde oluşan gecikmeler ev satın almak isteyen kişiler için büyük bir problemdir. Aynı zamanda klasik betonarme evler sizlerin isteğinize göre hazırlanmaz. Ev içerisinde ekstra talep ettiğiniz detaylar özel olarak eklenmez. Bu isteklerinizi eviniz tamamen hazırlandıktan sonra belirli bir maliyet dahilinde yaptırmanız gerekir. Prefabrik ev dublex modellerinde aynı durum söz konusu değildir. Tüm ev yapım aşamaları sizlerin onayı dahilinde hazırlanır ve ev içerisine ekstra ekletmek istediğiniz detayları herhangi bir ücret ödemeden yaptırabilme seçeneğiniz vardır. Sizler de sizlere avantaj sağlayan bu ev seçeneklerinden yararlanarak kendinize ait hem modern hem de şık bir eve sahip olabilirsiniz.

 

Prefabrik Ev Dublex Yapım Süreçleri Nelerdir?

Prefabrik ev dublex yapım süreçleri özel üretim tesislerinde özenle hazırlanır. Alanında uzman kişiler programlarda hazırlanan dublex evinizin ölçülerine göre kesim işlemlerine başlanır. Parçaların tüm kesim işlemleri tamamlandıktan sonra donanımlı araçlar ile kurulum yapılacak olan alanlara yönlendirilir. Prefabrik evin hazırlık aşamasında ilk olarak proje aşaması söz konusudur. Bu aşamada değiştirmek ya da eklemek istediğiniz tüm detayları ev içerisine dahil edebilirsiniz. Hayallerinizde ki evin her detayını kendiniz oluşturabilme fırsatı elde edebileceğiniz prefabrik ev dublex ihtişamlı görünümleri ile de dikkat çekiyor. Diğer sektörlere göre %80 daha uyguna yaptırabileceğiniz bu prefabrik ev seçenekleri sayesinde istediğiniz tüm noktalarda kullanışlı bir eve sahip olabilirsiniz.

 

Prefabrik Dublex Ev İle Artık Ev Sahibi Olmak Daha Kolay

Prefabrik dublex ev ile artık kısa süre içerisinde bir eve sahip olabilirsiniz. Prefabrik ev dublex ve tripleks binalar yaklaşık olarak 15 iş günü içerisinde yapımı tamamlanarak sizlere teslim edilir. Tercih etmiş olduğunuz boyuta göre teslimat süreleri değişkenlik gösteren prefabrikler en geç 20 iş günü içerisinde sizlere hazır olarak teslim edilir.

 

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail