102 m2 3+1 Prefabrik Ev Model: İkiz

Prefabrik Dublex Evler

Büyük bir eve sahip olmak isteyen insanlar dublex evleri tercih ediliyor. Dublex evler müstakil alanlara konumlandırılan bir ev olmasından dolayı son dönemlerde de en çok rağbet gören evlerin başında yer alıyor. Prefabrik dublex evler sahip olduğu modern yapısı ile hem şık hem de konforlu bir evdir. İstenilen her büyüklükte inşa edilebilen prefabrik dublex evler, fiyat politikasından ve kalitesinden dolayı Türkiye’nin her noktasında tercih ediliyor. Dünyada da yaygın kullanıma sahip olan prefabrik sektörü, günden güne iyi yönde gelişmeler kaydederek tüm sektörlere ve özellikle bireysel kişilerin ihtiyaçlarının karşılanmasında destek oluyor. Prefabrik dublex evler, kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz farklı modelleri ile de ön plana çıkıyor.

 

Prefabrik ev yaptırmak isteyen kullanıcıların bilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi kurulum yapılacak olan noktanın imar izninin bulunması gerekir. İmar izni bulunmayan lokasyonlara prefabrik inşa etmek olanaksızdır. İlk olarak kurulum yapılacak olan alanların ilgili mercilerinden imar izni alabilirsiniz. Talep ettikleri evrakları eksiksiz bir şekilde teslim etmeniz dahilinde kısa süre içerisinde onay alarak prefabrik evinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

 

Prefabrik Dublex Ev Yapım Süreçleri Nelerdir?

Prefabrik ev yaptırmak isteyen kişilerin araştırdığı en önemli noktalardan bir tanesi yapım süreçleridir. Prefabrik evlerin yapımında ilk olarak özel tasarım programları kullanılır. Bu tasarım programlarında satın almak istediğiniz ev detayları tek tek ayarlanarak çizimleri yapılır. Çizim süreci alanında uzman kişiler tarafından ayarlanmasından dolayı odaların her bir metrekaresi tek tek hesaplanır. Bu süreci dilerseniz kendiniz özel programlarda ayarlayarak kendi evinizi kendiniz oluşturabilir ya da bir uzmandan destek alabilirsiniz.

 

Proje aşaması tamamlanan prefabrik evler mimar kontrolünden ve deprem yönetmeliğine uygunluğundan geçtikten sonra son teknoloji ürünler ile üretime başlanır. Üretimlerde prefabrik evlerin kesim süreçleri yapılır. Evler demontaj haliyle sizlere gönderileceğinden dolayı yerinde kurulumlar yapılır. Düz bir zemin üzerine inşa edilen prefabrik dublex evler yaklaşık olarak 10 iş gününde hazır hale getirilir. Hızlı ve kaliteli hizmet için prefabrik evleri tercih edebilirsiniz.

 

Ekonomik Konut Arayışındaysanız Prefabrikleri Tercih Edebilirsiniz

Üretimini yaptığımız prefabrik evler, dubleks konutlar, şehir evi ve daha çok aile tarzı modüler evlerden oluşuyor. Geniş koleksiyona sahip ekonomik konutlar her bütçeye hitap etmesi ile maliyetlerinizi aşmadan bir ev sahibi olmanızı sağlıyor. Sizler de prefabrik dublex evler ve modelleri bakımından dilediğinizi tercih ederek yaptırabilir ve tüm hatları ile kusursuz bir eve sahip olabilirsiniz.


Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail