87 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: Köyceğiz

İki Katlı Prefabrik Ev

Prefabrik evler müstakil yaşam tarzını benimseyen insanların hayallerinin gerçekleştirilmesini sağlayan bir ev çeşidi olmakla birlikte son dönemlerinde en çok araştırılarak tercih edilen yapılarıdır. Sahip olduğu birçok özelliği ile günden güne popülerliğini devam ettiren prefabrik evler çok yönlü kullanımları ile istediğiniz her bölgede kullanıma hazır hale getiriliyor. Sizlere zamandan tasarruf ettirmesinin yanı sıra bütçe dostu özelliği ile de maliyetlerinizin azalmasına, ev için ayırdığınız bütçeden oldukça uygun fiyatlara hayalinizde ki eve kavuşma fırsatı sunuyor. Klasik betonarme yapılarda oluşan fiyat farkları bütçe açıklarının oluşmasına neden olduğu gibi araştırmalara göre de yaklaşık olarak eski dönemlere göre klasik betonarme yapıların satışları %80 oranında azaldı. Prefabrik evler inşaat sektöründe yaşanan problemler nedeni ile en çok tercih edilen ev seçenekleri arasında yerini ilk sıralara garantiliyor. Sizler de iki katlı bir eve sahip olmak isterseniz iki katlı prefabrik ev seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

Doğa İle İç İçe Huzurlu Bir Yaşam Prefabrikler Sayesinde Mümkün

Konutların hızla çoğaldığı kalabalık şehirlerde göç dalgaları günden güne artış gösteriyor. Bu artışlar hem konut sıkıntılarını beraberinde getirmesi bir yana hem de fiyatlarında değişken olmasını sağlıyor. Yaşanan bu sıkıntılar ev alma hayali kuran kişileri zora sokuyor. Aynı zamanda kalabalık şehirlerde sosyal hayatın giderek tükenmesi kişileri farklı şehirlere yönlendiriyor. Daha sakin, dingin ve huzurlu bir ortamda yaşamını sürdürmek isteyen kişiler daha sakin şehirleri tercih ediyor. İki katlı prefabrik evler her konuma uyumlu ev olmasından dolayı istediğiniz her şekilde yaptırabilirsiniz. Kalabalık aileler içinde uygun olan iki katlı prefabrik evler fiyat bakımından da oldukça uygun fiyatlı olmasından dolayı herkese hitap ediyor. Doğa ile iç içe huzurlu bir yaşam prefabrik sektörü ile artık daha da mümkün. Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için sizler de prefabrik ev modelleri arasından tarzınıza hitap eden modeli tercih ederek yaptırabilirsiniz.

 

İki Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

Modern çizgileriyle dikkat çeken Karmod iki katlı Köyceğiz prefabrik ev modeli 2 oda 1 salon, 87 m2 planına sahip. Soğuğu sıcağı geçirmeyen ekonomik evler üretiyor. Fiyat bakımından herkesin bütçesine uyumlu olan iki katlı prefabrik ev modelleri arasından istediğiniz ebat ve ölçülere uygun bir ev yaptırabilirsiniz. Prefabrik evler kısa süre içerisinde inşa edilmesinden dolayı istediğiniz tüm noktalara prefabrik ev yaptırabilirsiniz. Uygun fiyatlı, ,iki katlı müstakil bir eve sahip olmak için prefabrik ev tercih edebilirsiniz.

 

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.
 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail