Modern mimarinin güzelliklerinin yansıtıldığı modern müstakil evde hayatın tüm renklerini canlı yaşamaya ne dersiniz? Karmod Yedirenk yeşillikler içerisinde manzaraları, masmavi gökyüzünü arzulayan doğa ile iç içe yaşamı arzulayanlara özel. Bu özel evin sizi saracak sıcacık ortamından karın bahçenize düşüşünü, yağmurun toprağa ince ince sinişini, sonrasında gökkuşağının renklerini doyasıya izleyin. Ufka hakim geniş verandasından yeşilin tüm tonlarının doldurduğu vadileri engin hayallere dalarak doyasıya seyredin. Çelik evin sunduğu güvenlik ve 3+1 avantajıyla tüm güzellikler bu evde. Fonksiyonel kullanımda ergonomik konforlu mekanlar, maksimum genişlik Karmod Yedirenk ev modelinde bir arada. Mimari tasarımda günlük yaşamı kolaylaştıracak tüm incelikler konu planına fark yaratan detaylarıyla ustalıkla yansıtıldı.

 

Gündelik hayata keyif anlar kazandıran müstakil evlerin olmazsa olmazları arasındaki verandaya planda özellikle yer verilmiş. Girişte konutun sağına doğru sınırsızca uzayan veranda güzel anılar biriktirmenize katkı sağlamak için şimdiden aday. Bu geniş alanda ailenizle mutlu zaman geçirecek bazen de sınırsız manzaralar eşliğinde ufku seyre dalacak saatlerin nasıl da geçtiğini fark etmeyeceksiniz. Sonuçta her zaman huzur, dinginlik ve gönül rahatlığı gönlünüzü sararak dolduracak. Haydi şimdi bu güzel evin içini birlikte anlatarak gezelim. Verandadan geçip evin içine adımınızı attığınızda kontun tüm iç bölmelerine hakim antre bizi karşılıyor. Hemen sağa yöneldiğimizde evin ön cephesinden tam arkaya kadar uzanan genişçe bir salon bekliyor bizi. Doğal gün aydınlığıyla göz kamaştırıyor salon. Çünkü biri verandaya ikisi de diğer cepheye bakan üç ayrı pencere salona yerleştirilmiş. Bu doğal aydınlık bile müstakil özgür bir evin içerisinde bulunduğunuzu hissettiriyor ve rahatlık veriyor. Salonda evin arka duvara gelen cephesine Amerikan mutfak alanı ustalıkla yerleştirilmiş. Mutfağı zevkinize göre şekil vererek donatmak tamamen tercihinize kalmış. Ön cepheye doğru salon takımlarınızı yerleştirmeniz mutfak tarafına da pencereye bakan kısma şık bir yemek masası seçiminiz eve değer katacak şüphesiz.

 

Bu evde salon haricinde üç adet fonksiyonel kullanımda oda daha sizi bekliyor. Girişe göre evin solunda biri önde diğeri arkada iki ayrı yatak odası yer alıyor. Ön cephedeki oda misafir odası olarak da kullanılabilir. Bu iki odanın arasına banyo ve tuvalet fonksiyonel kullanımda yerleştirilmiş. Bir oda da girişin tam karşısında yer alıyor. Ailecek kullanabileceğiniz müstakil ev tercihinize özel Yediren size ve sevdiklerinize mutlu ve huzurlu anlar yaşatmak için hazır.

 

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.'' 

 

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail