182

Karmod 260x260 güvenlik kabini panel sistem üretimdeki bekçi kulübe modellerinin en genişi. 7 m2’ye yakın iç genişliğiyle güvenlik personeline konforlu görev alanı hazırlıyor. Kapıdaki penceresi dahil her açıdan geniş görüşe sahip panel sistem 260x260 güvenlik kabini personelin işini kolaylaştırıyor. Gece ve gündüz mesai dönüşümüyle genelde 12 saat kesintisiz çalışan bekçiler bu yapıda evlerinde yaşadıkları konforu buluyor. Bir kişi üzeri güvenlik personelinin kullanımına özel tasarlanan bu bekçi kulübesi ergonomisiyle çok sayıda üstünlüğe sahip. Kabin büyüklüğüyle satış ofisi veya çalışma ofisi olarak da kullanılabiliyor.

 

Benzersiz Konfor ve Yalıtım Üstünlüğü Karmod Panel Kabinde

Karmod markalı tüm güvenlik kabinlerinde olduğu gibi 260x260 kabinde de en iyi iç mekan ergonomisinin kazandırdığı konforu bulacaksınız. Karmod bekçi kulübesi güvenlik personeline ev konforunu yaşatırken görevlerini en iyi verimlilikte kusursuz gerçekleştirmelerine katkı sağlayacak. İçine girdiklerinde en yüksek tavan ve maksimum genişlikte iç mekan üstünlüğünü hemen hissedecekler. Tasarımda pencere yerleşimindeki seyir farkını görecekler. Her açıdan geniş görüş işlerini kolaylaştıracak mekan güvenliğinin sağlanmasında olası hataları ortadan kaldıracak.

 

Sandviç panel duvar sistemi ve özel çatı sistemiyle güvenlik kabini ısıtma ve soğutması en az enerji harcamasıyla gerçekleştirilecek. Güvenlik personeline yazın serinliği kışın sıcak ortamı ile en iyi iklimlendirme konforunu yaşatacak. Kabin içi ısıtmasında klima, elektrikli ısıtıcı, panel radyatör tarzı ısıtıcılar en düşük ayarda kullanımı yeterli olacak. Yaz aylarının yüksek nemle bunaltıcı geçen günlerinde klimanın en düşük ayarla çalışması içeride serin ortam hazırlayacak. En az enerji sarfiyatıyla aylık sabit giderlerden tasarrufla Karmod güvenlik kabini size de kazandıracak.

 

260x260 bekçi kabini tüm Karmod yapılarında olduğu gibi kullanıma hazır konseptte sevk ediliyor. Kullanıma hazır yapıyı tercih ederek gereksiz inşa süreçleri ve farklı ustalarla uğraşmayı geride bırakın. Yapıya özel elektrik tesisatı projeli olarak Karmod tarafından tam yangın güvenliğinde gerçekleştiriliyor. Elektrik tesisatı kapı üzerinde yer alan sigorta kutusunda toplanarak ana şebeke bağlantısı için yapı dış cephesindeki özel buata kadar çıkartılıyor. Güvenlik kabini size ulaştığında tek yapmanız gereken yapının elektrik sistemini ana şebekeye bağlantı yaptırmanız. Bağlantıyla birlikte kabin elektrik sistemi güvenli bir şekilde devreye girecektir. Aydınlatma anahtarına bastığınızda armatürün yandığını ve prizin çalıştığını görerek test edebilirsiniz. Elektrikte hiç bir şey şansa bırakılmıyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi güvenlik kabinine özel proje ile elektrik tesisatı gerçekleştiriliyor. Elektrik güvenlik için sıva üstü uygulama ile ilerletiliyor. Armatür yerleşimi, priz ve anahtarların yerleşimi kullanım ergonomisi dikkate alınarak projede özel olarak yerleştirilmiş.

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail