Modern mimarinin yenilikçi tasarım tarzının yansıtıldığı 68 m2 çelik ev İnci modeli adının güzelliklerini de üzerinde barındırıyor. Dıştan bakıldığında zarafeti ve şıklığıyla tüm gözleri üzerine çekiyor. Karmod’un müstakil konutlardaki vazgeçilmezleri arasında yer alan veranda bu modelde de göze çarpıyor. Sağ öne doğru çıkıntılı veranda eve ayrı bir güzellik katıyor. Ferah ve geniş ortamıyla özellikle yaz kullanımlarında eve alternatif yaşam alanıyla ayrı bir değer kazandırıyor. 2+1 plandaki İnci modelindeki çelik ev kare planda tasarlanmıştır. Bu plan içerisine salon, iki ayarı oda, mutfağın yanı sıra tuvalet ve banyoya ayrı bölmelerde yer verilmiş.

 

Evin ana giriş kapısı verandanın solundan plana göre tam ortadan içeri açılır. Girişte solda genişçe ferah bir salon bizi karşılar. Salonun ön ve sol cepheye yerleştirilen pencerelerle gün ışığından en iyi şekilde faydalanılması amaçlanmıştır. Ana girişte sağda mutfağa yer verilmiştir. Mutfak genişliği 2+1 plana göre oldukça büyük bırakılmıştır. Bununla özellikle hanımlara konforlu kullanım kazandırılması hedeflenmiştir. Mutfaktan hem kapıdan hem de ön cepheden verandaya kolay ulaşabilir bir ortam hazırlanmıştır. Önde yer alan salon ve mutfak sonrası araya uzmanlıkla yerleştirilen antre ile banyo ve tuvaletle odalar kısmı daha bağımsız kılınmıştır. Solda yer alan oda kare sağdaki oda ise dikdörtgen olarak tasarlanmış olup metraj olarak aynı büyüklüğe sahipler. Arka bölümde orta alanda tuvalet ve banyoya ayrı ayrı yer verilmiştir. Bağımsız tuvalette yer taşı alaturka ünite ile el yıkama lavabosuna yer verilmiştir. Banyo kısmında ise duş kabiniyle birlikte alafranga klozet ünitesi ve el yıkama lavabosu kullanım ergonomisiyle yerleştirilmiştir.  

 

Karmod uzmanlığınca tasarlanıp modern tesislerde üretilen çelik evlerin yine Karmod ustalarıyla başka malzemelere ihtiyaç duyulmadan kurulumu gerçekleştiriliyor. Yeni nesil uzun ömürlü evlerin tasarım, yapı güvenliği, enerji tasarrufuyla kazandıran üstünlüğü gibi çok sayıda avantajı bulunuyor. Teknolojik hızlı üretim ve yerinde uzmanlarca bir kaç gün içerisinde hızlı kurulum bu evlerin öne çıkan ulaşılamaz üstünlükleri arasında. Çelik evler klasik geleneksel mimariyle üretilen konutlara göre yüzde 70’e varan hızlı inşa süresiyle önemli üstünlüğe sahip. Her birinde ayrı konforu yaşatan güvenli çelik evlerle müstakil ev hayallerinizi ertelemeden kısa sürede gerçekleştirin.

 

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.'' 

 

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail