Stresten Uzakta Sakin Bir Yaşam İçin Çelik Villa Ev

Bir ev düşleyin; şehrin gürültüsü, trafiği, karmaşası ve stresinden uzakta. Sessizliğiyle huzur bulacağınız, doğasıyla benzersiz eşsiz düşüncelere dalacağınız, sevdiklerinizle hayatın en güzel anlarını yaşayacağınız size özel bir ev. Bu güzel duyguları ve daha fazlasını 79 m2 Köyceğiz size yaşatacak. Köyceğiz şık tasarımlı dış görünümüyle doğaya yakışacak içe yansıyan modern mimari ergonomisiyle size konforu yaşatacak. Yeni nesil evle hayata bakışınız değişecek, yenilenecek bu konforla keşke daha önce tanışsaydım diyeceksiniz. Yeni müstakil evinizle birlikte şehirden kaçışın hesaplarını yapacak kendinizi doğaya atmak için tüm fırsatları değerlendireceksiniz. Köyceğiz’in müstakil ev konforu sizde tutkuya dönüşecek artık kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmeye daha fazla zaman ayıracaksınız.

 

 

Önce dilerseniz Karmod evi bir tutku olarak öne çıkaran ve en çok tercih edilmesini sağlayan nedenlere hızlıca bir göz atalım. Karmod ev tasarımları size en iyi konforu yaşatmak için özel bilgisayar yazılımı kullanılarak teknoloji ve uzmanlıkla hazırlanıyor. Karmod Evlerin üretimleri, yeni nesil son teknoloji makinalar kullanılarak gerçekleştiriliyor. Karmod uzun ömürlü evlerin yapı güvenliği, statik hesaplamalarla yapılıyor ve tam deprem güvenliğiyle hiçbir şey şansa bırakılmıyor. Yüksek enerji tasarrufu da Karmod Evin bir başka önemli avantajı. Köyceğiz modelinin de arasında bulunduğu Karmod çelik evler duvardan çatıya çelik sistemle adeta bir ağ gibi örülüyor. Çelik duvar blokları ve çatı arasına özel izolasyon uygulamaları yapılarak ev enerji tasarrufu açısından üstün özelliklerle donatılıyor. Özel izolasyon malzemesi kullanılarak hazırlanan evler, tuğla ve gaz beton gibi malzemelere göre yüzde 60’a varan oranda yüksek yalıtım performansına sahip. Yapıdaki standart uygulanan çatı izolasyonuyla yalıtım mükemmel seviyeye ulaşıyor.

 

Depreme Dayanıklı Uygun Fiyatlara Çelik Ev Modelleri

2+1 müstakil konut modeliyle Köyceğiz, ergonomik kullanımda plana sahip. Tek katlı prefabrik çelik ev modelleri arasında konforuyla öne çıkıyor. Tam deprem dayanımı ve uygun çelik ev fiyatları avantajlarına da sahip. Ön cephede 2+1 ev modelleri açısından oldukça geniş veranda hemen göze çarpar. Veranda özellikle bahar ve sıcak yaz günlerinde keyifli bir yaşam alanına dönüşüyor. Soldan sağa uzanan verandanın bittiği evin orta kısmından çelik kapıdan içeri girdiğinizde fonksiyonel kullanımda bir antre sizi karşılar. Sola dönerek kapıdan içeri adımınızı attığınızda 2+1 modellerdeki en geniş salona girmiş olursunuz. Bu geniş salonun üç yönünde planlanmış olan pencereler aydınlık ortama özel tasarlanmış. Antreden sağa yöneldiğinizde bir cephesi veranda çıkıntısında bulunan en iyi genişlikte mutfak yer alıyor. Antrede arka sağa doğru ilerlediğinizde aynı büyüklükteki iki ayrı odaya ulaşırsınız. Antrenin orta en sağında ise banyo ve tuvalet ergonomisiyle yerleştirilmiş. Köyceğiz çelik ev modeliyle sevdiklerinizle hep birlikte hayatın güzel anlarını yaşamaya ne dersiniz?

 

İklime özel geliştirilmiş çelik villa ev Ankara’nın konut tercihi

Ankara'da Çelik villa ev almayı düşünüyorsanız betonarme yapılara göre en az %50 avantaj sağlıyoruz. Hem ekonomik hem pratik ve depreme dayanıklı uygun fiyatlara çelik ev Ankara iklim şartlarına özel üretiliyor.

 

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail