Mutluluğun doğasındaki ev sloganıyla üretilen Karmod Yükselen Mavi çelik ev modeli dört mevsim kullanım üstünlüğüyle Türkiye’nin her ilinde tercih ediliyor. 2+1 plandaki bu evimiz bir kamyonla sevk ediliyor. Türkiye’nin neresinde olursa olsun Karmod ustalarınca sadece günler içerisinde duvardan, çatıya, kapıdan pencereye, elektrik tesisatından su tesisatına kadar tüm aksamlarıyla kurulumu tamamlanıyor. Evin zemin işlemlerini zevkinize göre yaptırdığınızda boya ekiplerimiz gelerek 2 günde evinizin iç ve dış boya uygulamasını geçekleştiriyor. Evimize özel üretilen çelik kapıdan içeri girdiğimizde genişçe bir antre bizi karşılıyor. Hemen sağda genişçe bir mutfak bulunuyor. Mutfakdan verandaya açılan pencere oldukça işlevsel kullanıma sahip. Girişte sol bölümde oldukça geniş bir salon yer alıyor. Günlük kullanımda ve misafir odası olarak değerlendirilebiliyor. Koltuk takımı ve yemek masasıyla gösterişli bir oda haline getirebilirsiniz. Planda ortadaki antreden arkaya doğru ilerlediğimizde sol ve sağda iki ayrı oda bulunuyor. Sağdaki oda genç odası, çocuk odası ya da farklı bir amaçla kullanabilirsiniz. Karmod Evin çift camlı PVC pencereleri rüzgâra, toza ve gürültüye asla geçit vermeyen kilit sistemiyle üretiliyor.

Arka solda yer alan oda ise genellikle ebeveyn yatak odası olarak kullanılıyor. Antrenin sonunda odaların ortasında tuvalet ve banyo yer alıyor. Tüm evlerimizde su tesisatları projeli olarak Karmod tarafından yapılıyor. WC, lavabo, duş teknesi ile armatürler, TSE belgeli markalardan seçilerek Karmod tarafından tedarik ediliyor. Fayans uygulamalarını müşterimiz zevkine göre yaptırarak kullanmaya başlıyor.

Birçok avantajıyla beraber yangın emniyeti açısından son derece önemli bir hususu da belirtmeden geçemeyeceğim. Karmod Evlerin elektrik tesisatı projeli olarak hazırlanmakta ve tüm tesisat giriş kapısı üzerinde bulunan sigorta kutusunda toplanmaktadır. ISO Belgeli, yönetmeliğe uygun, markalı sigortalar, anahtar prizler ve kablolar, ayrıca buatlarda tam emniyetli tırnaklı klemens kullanımı gibi uygulamalarıyla Karmod Evler tam yangın emniyetine sahiptir.

Yüksek teknoloji ile üretilen Karmod evlerimizde tercih ettiğimiz malzeme ile kalitemiz birleşince uzun ömürlü sağlıklı yapılar ortaya çıkıyor. Deprem güvenliği, yangın emniyeti, estetik ve ergonomi gibi tüm unsurlar bu yapıda toplanmış durumda. Karmod’u tercih ederek farklı ustalarla uğraşmadan birkaç gün gibi çok kısa zamanda güvenli, emniyetli, estetik ve ergonomik bir ev sahibi olabilirsiniz.

Sevdiklerinizle birlikte güzel ve sağlıklı günlerde güle güle oturmanız dileğiyle.

 

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.'' 

 

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail