Tasarımında Anadolu’nun engin yaylalarının ihtişamlı ve özgür duruşundan esinlenilen Karmod Yayla ev modeli yaşamınıza farklılık ve değer katacak. Ufku seyre dalabileceğiniz geniş bakış açısı sunan bu modelimizle nerede olursa olsun kendinizi özgür hissedeceksiniz. Konulduğu her ortamda size ve ailenize tarifsiz mutluluklar yaşayacağınız en iyi ev konforu sunacak. Doğaya en geniş açıdan bakarken anlatırken aynı coşkuyu yaşayacağınız en güzel anıları biriktireceksiniz. Verandada otururken doyumsuz manzaraları seyre dalacak, kuş sesleriyle bulunduğunuz her anı derinden huzuru yakından hissedeceksiniz. Yayla çelik ev Türkiye’nin neresinde olursanız olun müstakil ev tercihinde en iyi deneyimi yaşayacaksınız. Uzmanlıkla hazırlanan dış tasarımı, ergonomik kullanımda iç mekan yerleşimi, yapı güvenliği ve yalıtım üstünlükleriyle müstakil evin eni iyisi size özel.

 

62 m2 çelik ev 2+1 Yayla konut modelinde müstakil konut yaşam alanı beklentileri dikkate alınarak özel tasarlandı. Ön cephede sağda yer alan veranda ile özellikle bahar ve yaz ayı kullanımlarını daha da konforlu hale getirilmesi hedeflendi. Bu amaçla planda verandaya oldukça geniş fark edilir bir büyüklükte yer verildi. Bahar ve yaz aylarında bu mekan günlük yaşamın önemli bir parçası haline dönüşmektedir. Temiz havayla doğrudan temas, doyumsuz seyir zevki verandada zevkinize özel. Ayrıca bu mekanda dost ve misafirlerinizi ağırlayarak mekanın güzelliğini onlara da yaşatabilirsiniz. Çaylar içilir, kahveler yudumlanır güzel anılar hep birlikte yad edilerek adeta yeniden bu mekanda yaşanır. Planda dikkat çeken bir ayrıcalık da bağımsız mutfak bölümü. Girişte kısa antreden ilerlediğinizde hemen sağda mutfağa bir kapı açılır. Mutfakta az sonra hep birlikte yenecek öğle yemeği hazırlıkları devam ederken verandaya bakan penceresinden hoş sohbetler yükselmeye başlamıştır bile. Leziz yemekleri nerede yemek isterseniz tercih size kalmış. Mutfaktaki yemek masasında veya hemen yanı başındaki veranda bulunan masada. Ana kapıdan girerek antreden sola yöneldiğinizde genişçe bir salon sizi bekliyor. Yaşam odası için mobilya seçiminizi ve yerleşiminizi zevkinize göre özgürce donatabilirsiniz. Antrenin solunda tuvalet ve banyo yer alıyor. En arkada sağ ve solda eşit büyüklüğe sahip iki ayrı oda alternatif kullanıma özel. Yayla çelik ev modelini tercih ederek ailenizle birlikte huzurlu bir ortamda yeni bir evle yeni bir hayata merhaba deyin.

 

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.'' 

 

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail