71 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: Topkapı

Karmod’a özgü hazırlanan ‘rumba’ çıkıntısıyla beraber tarihi Türk evlerinin sahip olduğu ‘cumba’nın uyumu bu ev modelimizin özgün tasarımında hemen göze çarpıyor. Kullanımda ferahlık veren özel tasarımlı çıkıntılar özellikle hanım müşterilerimizin hemen dikkatini çekiyor. 71 m2 plana dikkatle oturtulan geniş mekanlı salon cumba çıkıntı ferahlığıyla konforlu yaşam alanı sunuyor.

Dıştan bakıldığında son derece estetik içten ferah yaşam mekanları içeren Karmod Topkapı ev modelimiz üretim sonrası yerinde ortalama 3 gün gibi kısa bir sürede kurulum yapılabiliyor. Üstelik duvarları, kapı ve pencereleri, çatısı ve çatı kaplaması, elektrik ve su tesisatları, boyasına kadar tüm işlemler Karmod ustalarınca gerçekleştiriliyor. Size Karmod güvencesiyle yeni bir eve karar verip mutlu bir yaşamın keyfini sürmek düşüyor.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail