Yüksek yapı güvenliği için Çelik Ev

Çelik ana karkas yapısıyla yüksek yapı güvenliği sunan çelik ev yüksek yapı güvenliği arayanların ilk tercihi. Çelik yapı modelini güvenli kılan temel unsarlar binanın ana taşıyıcı unsurlarının tamamen çelik malzeme kullanımıyla yapılmasından kaynaklanmaktadır.  Betonarme binalara göre daha uzun ömürlü ve daha ekonomiktir. Süre olarak ta betonarme binalara göre çelik yapılar çok daha kısa sürede tamamlanmaktadır.

Statikten mimariye tek katlı veya iki katlı çelik ev tasarımları Karmod’un uzmanlardan oluşan teknik ofisinde gerçekleştirilmektedir. Tasarımlara modern mimariyle beraber müşteri beklentilerini de oluşturan detaylar özenle yerleştirilmektedir. Çelik evlerin proje onayı sonrası fabrika ön imalatları Karmod’un modern üretim tesislerinde gerçekleştirilmektedir. Ön üretimi yapılan çelik evlerimiz uzman ekiplerimizce kullanım yerinde kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Çelik ev modellerimizin çelik kapıdan ısı camlı pvc doğramaya, elektrik tesisatından atık ve temiz su tesisatlarına, iç kapılardan boyaya kadar her şey anahtar teslimi olarak gerçekleştirilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod Prefabrik