KARMOD ABS KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI Türkiye İklim Bölgeleri
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
ZEMİN DÖŞEMESİ TS EN 634-2 Çimentolu yonga levha (betopan)-yanmazlık sınıfı "B"
İZOLASYONU TS EN 13165 Poliüretan köpük (pu)-yanmazlık sınıfı "B"
ŞASE YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Kabinin zemini özel şekillendirilmiş çelik konstrüksiyonlu ve tek parça galvaniz taşıyıcı profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
ZEMİN KAPLAMASI Kabinin zemin kaplaması olarak 16 mm kalınlıklı kokusuz ve yanmaz çimentolu yonga levha (Betopan) levhalar üzerine zemine döşeme kaplaması olarak 2,5mm kalınlıklı PVC mineflo yer döşemesi kullanılmaktadır.
DIŞ PANEL
KALIP SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş metal çelik konstrüksiyon ve alüminyum kalıplarda preslenerek Türkiye’de ve Dünya'da tek otomasyon teknolojisiyle ABS sandwich paneldeki solvent gazı çıkarılarak üretilmektedir.
KABİN ÜRETİM SİSTEMİ Çift cidarlı poliüretanlı sandwich panel olarak imal edilmektedir. Özel şekillendirilmiş paneller modüler yapısıyla, ekleyerek vidalanıp monte edildikten sonra, anti bakteriyel nötr silikon kullanılarak izole edilip su, kar, toz, haşere ve bakteriye karşı koruma sağlanması ile birlikte hijyenik ve uzun ömürlü olur.
DIŞ YÜZEY KAPLAMASI ABS malzeme kullanılarak imal edilen, dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı kırık beyaz (floransan) renk antikorozif, yıkanılabilir, paslanmaz ve çürümez özelliktedir.
İÇ YÜZEY KAPLAMASI ABS malzeme kullanılarak imal edilen, dayanıklı kırık beyaz (floransan) renk antikorozif, yıkanılabilir, paslanmaz ve çürümez özelliktedir.
DUVAR PANEL İZOLASYONU 35 mm kalınlıkta 42 dansite İtalyan menşei 140 bar yüksek basınçlı makinelerle poliüretan köpük enjekte edilerek üretilmektedir. Panellerin iç ve dış yüzeyleri +60 derece güneşin ultraviyole ışınlarına ve -50 derece soğuğa karşı dayanıklıdır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ ABS çift cidarlı poliüretan yalıtımlı sandwich panel olarak imal edilmektedir. Özel şekillendirilmiş çatı panelleri duvar panellerine montapen vida ile birleştirildikten sonra su,kar,toz ve bakteriye karşı koruma sağlanması ile birlikte hijyenik bir görüntü sağlar.
ÇATI İZOLASYONU Çatı panellerimize 42 dansite yoğunlukta poliüretan köpük enjekte edilerek CTP kompozit panel elde edilir.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli 4 adet özel menteşeli PVC kapıdır. İspanyolet kilitlidir.
PENCERELER
PENCERE Elektrostatik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçeveden oluşmaktadır. Opsiyonel olarak PVC üretilmektedir.
CAM Kabinin pencere camlarında, 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında kullanıcıya zarar vermez.
ELEKTRİK TESİSATI
KABLO TSE belgeli uygun kesitli kablolar kullanılmaktadır.
SİGORTA 16 A TSE belgeli sigorta otomatı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA ARMATÜRÜ TSE belgeli aydınlatma armatürü kullanılmaktadır.
PRİZ VE ANAHTARLAR TSE belgeli priz ve anahtarlar kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Araç kabinin indirileceği yere kadar yanaşmalıdır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
444 20 35


Sosyal Medya'da Karmod